Sun Love Beylikdüzü
Kalıcı Oje

Yoğun iş ve hayat temposundan oje sürmeye vakit bulamayanlar ya da sıyrılma ve dökülme nedeniyle sürekli oje yenilemekle uğraşmak istemeyenler için geliştirilen bir yöntem olan Beylikdüzü kalıcı oje; hem ayak hem de el tırnaklarınızda daha uzun süre kalan bir oje uygulamasıdır. Yenileme ihtiyacı olmaksızın ellerinizin ve tırnaklarınızın her daim bakımlı bir görünüme sahip olmasını sağlayan kalıcı oje, manikür yaptırma zorunluluğunu da ortadan kaldıran kurtarıcı bir işlemdir. Yaklaşık olarak 15 günlük bir ömrü bulunan kalıcı oje uygulaması, bir yandan herhangi bir işleme maruz kalmadığı için tırnaklarınızın sertleşmesini sağlarken bir yandan da daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizde kalıcı oje uygulaması yaptırabilirsiniz.

Beylikdüzü Merkezimizde Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

Normal ojelere kıyasla kalıcı oje işleminde, farklı bir yapıya sahip CND adı verilen bir oje tabanı ve koruyucu solüsyonlar kullanılır. Kendi kendine kuruyabilme özellikleri olmayan bu oje çeşitleri, tırnaklara UV ışınları veren özel cihazlar yardımıyla kurutulmaktadır. Ortalama 15 – 30 dakika aralığında süren bu işlem, özel yöntemler ve cihazların kullanımından dolayı sadece deneyimli Beylikdüzü'ndeki güzellik merkezleri ya da kuaförler tarafından uygulanabilmektedir. Aseton ve benzeri malzemelerle çıkarılması mümkün olmayan ve çeşitli yöntemlerle çıkarılmaya çalışıldığında tırnak yapısına zarar verilebilme ihtimali yüksek olduğundan dolayı Beylikdüzü kalıcı oje uygulaması, mutlaka güzellik merkezleri veya kuaförler tarafından çıkarılmalıdır.

Rezervasyon

Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizde kalıcı oje özelinde rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçin!

Shellac Kalıcı Oje Uygulaması ile her daim sağlıklı ve güzel tırnaklarınız olsun istemez misiniz?

Sun Love Beylikdüzü Kalıcı Oje uygulaması için sizleri davet ediyor.

Kişisel bakımda ve güzellikte belki de en önemli ve en çok zaman tırnaklarımız ile harcanır… Manikür bir yana ojeyi yenilemek, bozmamak, bozunca tekrar yenilemek bile bazen dert olur ve uğraştırır… Oje yenileme konusuna da sonunda kalıcı bir çözüm geldi! 14 gün parmağınızdan çıkmayan mucize olan kalıcı oje uygulaması ile Dünya'nın ilk hybrid ojesine ''Merhaba'' deyin. Shellac'in patenti onaylanmış ve 2010 yılının en iyi yeni icatları listesinde i-pad ile birlikte yer alan ödüllü UV3 Teknolojisi ile; kolay, pürüzsüz, iki hafta süre ile dayanan, soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile gerçek bir yeniliğe, yani kalıcı oje uygulamasına hazır olun!

Shellac Kalıcı Oje'leri aynı zamanda tırnak bakımında tırnak güçlendirme amaçlı uygulanıyor. Tırnak sararmaları, katmanlarına ayrılma, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında ve mutlaka zehirsiz oje kullanıldığında (Formaldhyde, Tolune, DBP içermeyen CND marka ojeleri tercih edebilirsiniz) tırnakların güçlenmesini ve 2 kat daha hızlı uzamasını sağlıyor.

En güzel renkler profosyonel dokunuşlarla Beylikdüzü Sun Love’da tırnaklarınızda hayat buluyor! Unutmayın, Kalıcı oje uygulaması uzman ellerde yapılmalıdır. Aksi takdirde tırnaklarınız yanlış uygulamalar yüzünden zedelenebilir.

 

Rezervasyon

Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizde kalıcı oje özelinde rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçin!