Sun Love Beylikdüzü
Solaryum

Solaryum, kişilerin sadece yaz aylarında değil kış aylarında da cildindeki bronz görünümü korumak amacıyla başvurduğu yapay bir bronzlaştırma işlemidir. Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin rağbet ettiği bu yöntem bazen cilt rahatsızlıklarını gidermede de kullanılmaktadır. Sun Love Beauty'de Beylikdüzü'ne gelerek bu işlemi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Beylikdüzü Solaryum, ultraviyole ışınlarının vücuda temasının sağlandığı özel cihazlar içinde gerçekleştirilir. Bu cihazlar aynı prensipte çalışır ancak yaydığı ışınların derecesi ve tipine göre aralarında farklılıklar vardır. Solaryum cihazındaki ışığın şiddeti ve tipi, ultraviyole ışınlarına ne kadar süre maruz kalınacağının; dolayısıyla uygulanacak seansların sayı ve sürelerinin belirlenmesinde rol oynar.

Solaryumun Faydaları

 • Güneşin zararlı ışınları sonucu oluşabilen leke, su toplaması gibi risklere maruz kalmaksızın kişilerin her mevsim bronz bir cilde sahip olabilmelerini sağlar.
 • D vitamini deposu olan ultraviyole ışınlar, vücuda ihtiyaç duyduğu D vitaminini sağlayarak ileri yaşlarda görülen kemik erimesi gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.
 • Düzenli olarak kullanılan solaryum yöntemi sayesinde kalsiyum eksikliği dolayısıyla ortaya çıkan kaslardaki krampları azaltmak veya ortadan kaldırmak mümkündür.
 • Vücutta oluşan akne ve sivilcelerin sebep olduğu leke ve izlerin gözle görülür oranda azaltılmasında etkilidir.
 • Nörodermit, sedef ve benzeri hastalıkların cilt üzerinde bıraktığı etkileri, beylikdüzü solaryum ile tedavi etmek mümkündür.

Solaryum Öncesi

 • Mutlaka bir cilt testi yaptırılıp cildin hassasiyet derecesi öğrenilmelidir.
 • Cilt makyajdan arındırılmalıdır.
 • Ağda, cilt bakımı, lazer epilasyon ve benzeri uygulamalardan sonra solaryuma girilmemelidir.
 • Ciltteki etkilerini görmek adına ilk seans kısa tutulmalıdır.
 • Lens kullanılıyorsa mutlaka çıkarılmalıdır.

Rezervasyon

Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizde solaryum özelinde rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçin!

Solaryumda Önce Sağlık!

Yaptığımız iş her ne kadar güzellik ve görselliğe dayalı gibi görünse de aslında bu ciddi anlamda bir SAĞLIK işidir. Sizin için solaryumda alınan en güzel renk cildiniz için en özel renktir. Ekibimiz için öncelikli amaç kişiye en DOĞAL RENGİ, en SAĞLIKLI şekilde aldırmaktır.

Beylikdüzü Sun Love'da bulunan solaryum makinelerinin insan teninin temas ettiği tüm yüzeyler, kullanımdan önce ve sonra, solaryuma özel temizleyici dezenfektanlarla temizlenir. İşletmemizde kullanılan TEK KULLANIMLIK ürünler (havlu-bone) KİŞİYE ÖZEL VE %100 DOĞALDIR. Bu ürünler ANTİBAKTERİYEL,HİJYENİK VE DOĞAYA GERİ DÖNÜŞÜMLÜDÜR.

Beylikdüzü Solaryum, cildinizi bronzlaştırırken güneşle aynı efektlere sahiptir. Dört mevsimi bir arada yaşayan ülkemizde güneş; her zaman yaz mevsimlerinde olduğu kadar bonkör davranmaz cildimize… Ama bronzluk bir tutkudur. Sizi bu tutkunun bir parçası olmaya çağırıyoruz.

Bronz bir tenle her an keyifli hissetmek için Sun Love’a Beylikdüzü'ne bekliyoruz!

Rezervasyon

Beylikdüzü'nde bulunan merkezimizde solaryum özelinde rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçin!

Unutmadan; solaryumun, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak birçok faydası bulunuyor:

 • Her mevsim dilediğiniz bronzlukta kalabilirsiniz. Üstelik, güneş ışınlarıyla oluşan leke ve cildin su toplama risklerine maruz kalmadan… Düzenli solaryum yaptırdığınız takdirde, varsa sedef hastalığınızda olumlu gelişmeler kaydedilebilir.
 • Cildinizdeki akne ve sivilce izlerinde azalmalar görülür.
 • Özellikle kış günlerinde soğuk algınlığına yakalanma riskiniz azalır. Çünkü solaryum, metabolizmanızı güçlendirir, solunumunuzu düzenler.
 • Yine düzenli solaryum ile vücudunuzda D vitamin üretimini sağlanır ve kemik erimesi hastalığına karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Solaryum Makinelerimiz:

Güneşin bio-pozitif efektlerini, en iyi aktarma özelliğine sahiptir.
En yeni ışınlanma ve filtrasyon tekniği ve son teknolojiye uygun olarak üretilmiştir. Cihaz içerisinde yer alan ampüller güveninizi asla boşa çıkarmaz.
Tüm makinelerimiz bilgisayar kontrolünde çalışmaktadır.
Sun Love’da kullanılan cihazlar;
Uwe S Class
Ergoline 800 Excellence
Opal Fitness
Ergoline 8000 Classic
Tüm cihazlarımızda dünyanın bir numaralı solaryum ampül markası olan cosmedico kullanılmaktadır.