Özgün Tasarımlarla Nail Art,
Tırnaklarınıza özgürlük veren kalıcı oje,
Kusursuz Manikür ve Pedikür,
Aynaları Kıskandıracak Cilt Bakımı,
Pürüzsüz Ağda…

hizmetlerimiz için bize bekliyoruz!

Mucize Oje İle Yeni Bi’ Sen!

Alanında en başarılı oje markalarıyla; en sevdiğiniz rengin, el ve ayak tırnaklarınızdaki muhteşem uyumu… İşte mucize budur!

Tam 14 gün boyunca tırnağınızda kalacak bir oje…  Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Asetonla olan arkadaşlığınıza mesafe koyma vakti gelmişti zaten. Hadi, merkezimize gelin hemen deneyelim.

İpek Kirpik, Etkileyici Bakışlar!

Dolgun kirpiklerle, etkileyici ve çekici bakışlara kavuşmak ister misiniz? O hâlde gelin sizi de ipek kirpik uygulamasıyla tanıştıralım.

Kendi kirpiğinizin rahatlığıyla; tam 4 ay kullanabileceğiniz ipek kirpikleriniz, hem doğal görünümüyle hem de hızlı kullanımıyla tam size göre! İpek kirpikler, kirpik diplerinize gelmeden, keratin yapıştırıcıyla uygulanır. 1 saatten kısa bir sürede kullanılmaya başlanır. Kendinden günlerce sözettirir.

Protez Tırnak & Nail Art’in En Doğru Adresi!

Tutkularınız, tırnaklarınızda da sizi yansıtsın!

Kendi tırnağınıza zarar vermeden, mükemmel tırnaklara kavuşmak ister misiniz? Kısa bir sürede; kıskandıran ellere ve bakımlı tırnaklara sahip olmak için protez tırnak uygulamasını hemen deneyin.

Klasik uygulamalardan, en yaratıcı; parıltılı, ışıldayan, renkli ve farklı tasarımlara kadar her şey artık nail art ile tırnaklarınızda! Renklerin her tonuyla yaratılan nail art çılgınlığında, ister retro ister vintage isterseniz modern zamanların en yaratıcı uygulamalarını siz seçin, biz tırnaklarınıza hızlıca uygulayalım.

Kalıcı Makyaj, Muhteşem Kolaylık!

Evde, işte, okulda; her zaman bakımlı her zaman muhteşem bir görünüm!

Doğal ve mineral içerikli boyaların derinin 2. katmanına bir iğne yardımıyla yerleştirmesi sonucu yapılan kalıcı makyaj, gündelik hayatınızda size zaman kazandırmakla birlikte, 24 saat dilediğiniz gibi görünmenize imkan tanır.

Bu arada, kalıcı makyajın içerisinde yer alan pigmentler, tüm dermatolojik alerji testlerinden geçirildikten sonra hazırlanmaktadır.

Doğru Yer Ve Doğru Zaman: Manikür & Pedikür!

Ellerden ayaklara kadar uzanan bir bakım hikâyesi…

Güvenilir ellerde, doğru bir manikür ve pedikür uygulaması için daima yanınızdayız. Kendinizi yenilenmiş hissetmek ve ruhunuzu tazelemek için farklı masaj tekniklerimizle uyguladığımız manikür ve pedikür hizmetlerimizi mutlaka deneyin.

Söz veriyoruz; tüm duyularınızı harekete geçerirken, siz sadece sıcak bir kahvenin keyfini çıkaracaksınız.

Aynaları Kıskandıracak Kadar Güzel:

Sun Love Cilt Bakımı!

Özgün ve yenilikçi SPA paketleri vücudun rahatlamasıyla birlikte beynin rahatlamasını hedefler. Kişisel cilt problemlerinize, zengin cilt bakım sıkalasıyla, profesyonel çözümler bulacak ve sonuçlara şaşıracaksınız.

Özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere size özel kişiselleştirilmiş bakımlar sunan bu bakım şekli, cildinizi canlandıracak, derinden temizleyecek ve tazeleyecektir.

Güzelliğe dair fiyatlarımız:

Protez Tırnak: 120 TL
İpek Kirpik: 120 TL
Haftalık Kirpik: 50 TL
Sun Love Cilt Bakımı: 75 TL
Kalıcı Oje; El: 40 TL Ayak: 45 TL
Haftalık Oje: 15 TL
Smoting Gel (Tırnak güçlendirme): 60 TL
Love Sun Manikür: 20 TL
Love Sun Pedikür: 30 TL
Tırnak Yeme Tedavisi: 120 TL
Batık Tedavisi: (3 Seans) 100 TL
Nasır Tedavisi: (3 seans) 100 TL
Kaş Dizayn: 30 TL
Gelin Makyajı: 250 TL (provalı)